ג'וני ווקר גרין לייבל 15 שנה

דף הבית >> אלכוהול >> וויסקי >> וויסקי סקוטי בלנדד >> ג'וני ווקר גרין לייבל 15 שנה
ג'וני ווקר גרין לייבל 15 שנה
המחיר שלנו:    169.00   ג'וני ווקר גרין לייבל 15 שנה
לחץ להגדלה
תכולה:    700 מ"ל
   כמות: 

ג’וני ווקר גרין לייבל נקרא עד לא מזמן Johnnie Walker Pure Malt ועתה שונה שמו לג’וני ווקר גרין לייבל בלנדד מאלט ומשתייך למשפחה המכובדת באופן רשמי.
טעמו הייחודי של וויסקי זה, נוצר מערבוב זהיר של סינגל מאלטים בני 15 שנה ויותר ללא וויסקי החיטה או הדגנים המאזן הקיים בשאר הבלנדים. "בלנדד מאלט" הוא בעצם המינוח החדש שהגתה אגודת הוויסקי הסקוטית (SWA) לסוג זה של וויסקי, מינוח שנועד להחליף שמות לא מדויקים אחרים שאפיינו את הקטגוריה. "בלנדד מאלט" הינו וויסקי שאינו משתייך לאף אחת מהקטגוריות הרגילות: בלנדד וויסקי או סינגל מאלט וויסקי.
האיזון המיוחד של הגרין לייבל הוא בשילוב של עומק הטעמים והניחוחות יוצאי הדופן. ארבעת המאלטים המובילים המעורבבים בו הינם: טאליסקר, קראגנמור, הלב הפועם של הוויסקי, לינקווד וקאול אילה.
את האופי השונה של כל אחד מהוויסקים הללו ניתן להרגיש בהתפתחות הטעמים בכוס, כאילו בכל לגימה מתגלה עוד רובד של טעם.
ניתן להרגיש את אוויר הים והחופים הלחים של סקוטלנד בניחוח הראשוני משם מתפתחים הניחוחות כאילו טיילנו לתוך הארץ עצמה ואפילו אל תוך היערות המפורסמים של סקוטלנד.
כאשר נטעם את הוויסקי נרגיש דגשים של מאלטים פירותיים וקלים יחד עם פירות עשירים יותר הנוצרים משימוש בחביות אירופאיות עם החתימה המעושנת האופיינית כל כך לבית ג’וני ווקר.
הגרין לייבל הוא אחד הוויסקים המעניינים ויוצאי הדופן המיועד לאנשים שהחיך שלהם התפתח והכיר כבר כמה וויסקים טובים בחייו. המאסטר בלנדר של ג’וני ווקר, Jim Beveridge, אמר על וויסקי זה: "I hope you enjoy drinking it as much as we have enjoyed making it".
משנת 1879 זכה הגרין לייבל (בשמותיו השונים) באין ספור מדליות ותמיד נחשב לוויסקי של הטבע, מספיקה עצימת עיניים ולגימה בכדי שהוא ייקח אותך אל סיור בנופי סקוטלנד.