מבחר המשקאות - ליקר שמבורד

ליקר שמבורד

דף הבית >> אלכוהול >> ליקר >> ליקר שמבורד
ליקר שמבורד
המחיר שלנו:    145.00   ליקר שמבורד
לחץ להגדלה
תכולה:    700 מ"ל
   כמות: 

שמבורד , הליקר הצרפתי הידוע (היום שייך לבראון פורמן), שעשוי פטל שחור ומרכיבים נוספים, בוקבק עד היום בבקבוק עגול מעוטר בכרום ומעין כתר קטן על הפקק. צורת הבקבוק מיוחסת לאחד מסממני השלטון של המלך הצרפתי, המחזיק את העולם ביד אחת, ושרביט המלוכה בידו השניה.

עכשיו עוברת האריזה רענון, שיהפוך אותה מודרנית יותר, עכשווית, אך בולטת לא פחות. נוספת לה – בינתיים בארצות הברית בלבד – וודקה שמבורד. מוצר חדש לחלוטין, הראשון שמתווסף לשמבורד כחלק ממנו (line extension). כמו שמבורד, גם הוודקה המתובלת בו מיוצרת ממרכיבים טבעיים ומבוקבקת בבקבוק כדורי. היא מיוצרת בלה סיסטייר, השאטו המפורסם בחבל הלואר.
הבקבוק החדש הוא השינוי הראשון באריזה מזה 30 שנה, אומרים בשמבורד. הרעיון היה לשמור על אותה נראות ומורשת, הם מוסיפים, אך לשנות את האריזה כך, שתרענן את המותג וגם תאפשר התאמה שלו לשימושים מודרניים. עבודה נוחה יותר בבר, לדוגמא. "אנחנו רוצים לשמור על המשיכה שלו, ולפנות לקהל אופנתי, מודרני וכריזמתי." הבקבוק החדש מאפשר מזיגה נוחה יותר, וזאת הודות לעיצוב מחודש של הראש והצוואר של הבקבוק, והזכוכית קלה ודקה יותר, וגם צלולה יותר, ומאפשרת לראות את הגוון האמיתי של הליקר, דרכה. המשקה עצמו לא השתנה, כמובן. הוא ממשיך להיות מבוסס על פטל שחור, אוכמניות וטעמים של וניל, כולם ממוצים בקוניאק XO משובח.