מבחר המשקאות - באפלו טרייס

באפלו טרייס

דף הבית >> אלכוהול >> וויסקי >> וויסקי אמריקאי >> באפלו טרייס
באפלו טרייס
המחיר שלנו:    160.00   באפלו טרייס
לחץ להגדלה
תכולה:    750 מ"ל
   כמות: 

ברבן המיושן בזמן יישון כפול (8 שנים) ממרבית סוגי הוויסקי שמקורם במדינת קנטאקי. המתכון לבאפלו טרייס מבוסס על תירס, שיפון ושעורה ביחסים קבועים וסודיים, מה שהפך ברבן זה לחביב הברמנים בארצות הברית מזה עשור ויותר.
 
בכל מנת זיקוק ישנן לא יותר מ-40 חביות בכדי לשמור על אחידות הטעם ללא כל פשרות (כדברי הרלן וויטלי, המאסטר-דיסטילר של באפלו טרייס). הבקבוקים ממולאים ומתויגים ידנית בקו מילוי קטן וכמעט "בוטיקי".
 
מזקקת באפלו טרייס ממוקמת בפאתי פרנקפורט- בירת מדינת קנטאקי בתוך קניון בזלת שנחצב במהלך מיליוני שנים על ידי נהר הקנטאקי הזורם בסמוך. היה זה גם שביל מעבר עיקרי לעדרי הבאפלו העצומים, שרעם דהירתם זעזע את הערבות עד תחילתה של המאה העשרים, עת שנכחדו כתוצאה מציד פרוע ואכזרי בידי האדם הלבן .
 
המזקקה הוקמה לראשונה בכפר ליסטאון בשנת 1858 ושמה המקורי היה "איינשנט אייג'", מכורתו של וויסקי גדול בעל אותו שם, אשר שלט בשוק האמריקאי יותר משישים שנה. לאחר תהפוכות בעלות רבות ומשונות, המקום כולו נרכש ע"י משפחת גולדרינג מעשירי ניו-אורלינס (יהודים החיים מספר דורות בארה"ב) לפני כעשרים שנה ומורשתו בוססה על אגדת הבאפלו, בדרך המקורית ביותר. זוהי המזקקה המעוטרת ביותר בארה"ב ו"אבן שואבת" לחובבי וויסקי באשר הם.