וודקה בלוודיר 1.75 ליטר

דף הבית >> אלכוהול >> וודקה >> וודקה בלוודיר 1.75 ליטר
וודקה בלוודיר 1.75 ליטר
המחיר שלנו:    375.00   וודקה בלוודיר 1.75 ליטר
לחץ להגדלה
תכולה:    1.75 ליטר
   כמות: 

חומר הגלם: הדגן- חיטה ושיפון בעיקר אך גם שעורה דוחן ותירס.
חומר הגלם הדרוש עבור תוצאה "טהורה" – חסרת טעמים כלשהם הוא חיטת החורף, זאת שנזרעת בסתיו והיא "קשה" יותר מחיטת האביב.
-מרכיב נוסף – מים – מים "רכים" בלי מינרלים מלחים או משקעים.
-לבסוף הסינון – מסנני פחם פעיל.

מדוע וודקה Belvedere נערצת כל כך על ידי אניני טעם בכל העולם? פרופיל הטעם של Belvedere מציג מתיקות עדינה וסיום חלק ונקי שאפשר להשיג אך ורק תוך שימוש ב- Dakowskie Gold Rye בתור המרכיב ה- single-grain.

וודקה Belvedere נולדה בעיירה קטנה בשם Zyrardow , בערבות מאזוביה, ממערב לוורשה בפולניה. בהתאם למסורות בנות יותר מ- 600 שנה, הוודקה נעשית בשיטה ידנית בהקצבות קטנות כדי להבטיח איכות מעולה העומדת בסטנדרט הגבוה ביותר.
את הוודקה מזקקים ארבע פעמים, המספר האופטימלי כדי להשיג את אופייה הייחודי והעדין. אם הטעימה מגלה אך רמז לחוסר איזון, משמידים את האצווה כולה.

וודקה Belvedere הושקה באמריקה הצפונית ב- 1996, ויצרה באופן בלעדי את פלח השוק הדורש את הוודקה היוקרתית (כיום הקטגוריה של משקאות חריפים הגדלה במהירות הגבוהה ביותר). כעת, לאחר שבע שנים, רמתה הגבוהה של Belvedere ויושרתה הבלתי מתפשרת מוכרים ברחבי העולם. הביקוש מטעם הצרכנים ממשיך לגדול במהירות מוגברת, וההכרה הבינלאומית של המותג נמצאת בשיא של כל הזמנים.

מאחר ופולניה מוכרת בעולם כמקום הלידה של הוודקה, ראוי שוודקה Belvedere תיקרא על שם הארמון ב- Belvedere - לשעבר ביתם של בני המלוכה ונשיאים פולניים. כיום, וודקה Belvedere מציעה חווית מותרות לקהל בינלאומי רחב של אוהדי וודקה ואניני טעם.